Tato webová stránka používá soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas

NOVINKY

arr3Dvě novinky které jistě uvítáteTělová mycí a masážní sůl s ženšenem Účinně čistí pokožku a odstraňuje odumřelé kožní... arr3Multiaktivní micelární vodaMultiaktivní micelární voda odstraňuje make-up v jediném pohybu.       Jemné složení bez sulfátů,... arr3Parfémová voda pro muže Royal ScentVůně pro energické muže Výrazná, neodolatelně energická vůně pro muže. Směs citrusů, kalábrijského... arr3Parfémová voda pro ženy EssenceDlouhotrvající vůně Essence vyzařuje vášeň a eleganci. Něžná, šťavnatá vůně ovoce, doplněna aromatem...

 

 


Poukazy a slev. kupony

Dárkové poukazy

Každý z nás si „něco“ přeje, ale zjistit, co to přesně je, dá většinou dost zabrat a někdy se to nepovede. Jestli chcete mít  jistotu, dárkový poukaz  z https://www.tiandenatalia.cz  zaručí, že si obdarovaní udělají radost přesně podle svého gusta.


Dárkové poukázky prodáváme v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč a 2 000 Kč. Jejich platnost je 3 měsíce od data zakoupení.  

  

Dárkové pokazy, nejsou totéž co slevové kupony

 

Slevové  kupony  jsou  poskytovány  obchodem  https://www.tiandenatalia.cz jako odměna či výhra v rámci akcí a soutěží. 

Na rozdíl od dárkových poukazů je nelze zakoupit.¨

 

Storno objednávky nebo její části

V případě storna objednávky hrazené dárkovým poukazem vám vystavíme nový dárkový poukaz. Po stornování takové objednávky nás prosím kontaktujte a zašlete nám její číslo.

 

A POZOR – jako last-last-last minute dárek využijte elektronický poukaz, který vám virtuální holubi doručí do mailu už pár minut po zaplacení.

 

Slevové kupony

Zatímco dárkové poukazy je možné zakoupit, slevové kupon a akční kupóny poskytujeme jako bonus nebo kompenzaci v rámci nejrůznějších akcí a soutěží.

 

Najdete na nich výši slevy, logo https://www.tiandenatalia.cz, datum, do kdy je možné slevu uplatnit a unikátní kód. Slevové a akční kupóny zasíláme také elektronickou formou e-mailem