Tato webová stránka používá soubory cookie k poskytování služeb. Používáním tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas

Poukazy a slev. kupony

Dárkové poukazy

Každý z nás si „něco“ přeje, ale zjistit, co to přesně je, dá většinou dost zabrat a někdy se to nepovede. Jestli chcete mít  jistotu, dárkový poukaz  z https://www.tiandenatalia.cz  zaručí, že si obdarovaní udělají radost přesně podle svého gusta.


Dárkové poukázky prodáváme v hodnotách 500 Kč, 1 000 Kč, 1 500 Kč a 2 000 Kč. Jejich platnost je 3 měsíce od data zakoupení.  

  

Dárkové pokazy, nejsou totéž co slevové kupony

 

Slevové  kupony  jsou  poskytovány  obchodem  https://www.tiandenatalia.cz jako odměna či výhra v rámci akcí a soutěží. 

Na rozdíl od dárkových poukazů je nelze zakoupit.¨

 

Storno objednávky nebo její části

V případě storna objednávky hrazené dárkovým poukazem vám vystavíme nový dárkový poukaz. Po stornování takové objednávky nás prosím kontaktujte a zašlete nám její číslo.

 

A POZOR – jako last-last-last minute dárek využijte elektronický poukaz, který vám virtuální holubi doručí do mailu už pár minut po zaplacení.

 

Slevové kupony

Zatímco dárkové poukazy je možné zakoupit, slevové kupon a akční kupóny poskytujeme jako bonus nebo kompenzaci v rámci nejrůznějších akcí a soutěží.

 

Najdete na nich výši slevy, logo https://www.tiandenatalia.cz, datum, do kdy je možné slevu uplatnit a unikátní kód. Slevové a akční kupóny zasíláme také elektronickou formou e-mailem